| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Senzor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Veličina piksela | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40dB |
| Hardver | U skladu s člankom 4. stavkom 2. |
| Maks. rezolucija | 3840(H)X2160(V) |
| Format izlaza | MJPG/YUY2 |
| Rezolucija i brzina okvira |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Napon | 5V |
| ELEKTRIČNOST | 230mA |
| Minimalno osvjetljenje | 0.01Lux |
| Dinamički opseg | 72dB |
| Vrijeme izlaganja | 35 ms |
| Vrsta zatvarača | Elektronički klizni zatvarač |
| Izlazno sučelje | USB2.0 |
| Ugovor | UVC OTG komunikacijski protokol |
| Temperatura skladištenja | -20°C do 70°C |
| Radna temperatura | -10°C do 60°C |
| Leća FOV | Opcionalno |
| Valni opseg | 400-650 nm (zraka svjetlosti) |
| Obrada slike | AWB, AEC, AGC |
| Zahtjev operativnog sustava | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 itd. Linux/MAC-OS/Android 4.0 ili noviji |







Uvod u prilagođavanje filter trake | |
Prilagođavanje trake |
Uvod u karakteristike trake |
Visoka definicija |
Vidljiva svjetlost, boja slike, bez boje (standardni učinak isporuke) |
Infracrveni 850nm |
Vidljiva i infracrvena svjetlost od 850nm mogu se prenositi, slika je u boji, a boje će biti pomaknute |
Infracrveno 940nm |
Vidljiva i infracrvena svjetlost od 940nm mogu se prenositi, slika je u boji, a boje će biti pomaknute |
Uski opseg 850nm |
Valna duljina 820-880nm, slika će biti pomaknuta (tamnija, crna) |
Uski opseg 940nm |
Valna duljina 910-970nm, slika će biti tamna (blizu crno-bijele) |
Uski opseg 980nm |
Valna duljina 960-1000nm, slika će biti pomaknuta (tamnija, crno-bijela) |
Uski opseg 1064nm |
Valna duljina 1040-1080 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1310 nm |
Valna duljina 1280-1335 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1450 nm |
Valna duljina 1420-1480 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1550 nm |
Valna duljina 1520-1580 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Bliska infracrvena 700-1100 nm |
Valna duljina 700-1100 nm, slika će biti iskrivljena (djelomično crvena) |
ostali pojasevi |
405、520、540、580、730… |
Standardni HD filter, za druge opsege filtera nas kontaktirajte | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Sensor 1/2 Inch USB Industrijska kamera CMOS UVC za strojno viđenje, medicinska oprema
2MP Autofokus USB Kamera 0.003Lux Niska svjetlost 1080P Dinamički raspon 86dB HD Web kamera Besplatni upravljački program
5MP autofokusna kamera MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps Visok brzina USB3.0 Kamera
4MP H.265/H.264 HD POE Mini Security IP Kamera