| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Senzor | CMOS 1/2,8" SONY IMX415 |
| Veľkosť pixelu | 1,45 μm x 1,45 μm |
| SNR | 40dB |
| Hardvér | Technický stupeň 8 megapixelov |
| Max. rozlíšenie | 3840(H)x2160(V) |
| Formát výstupu | MJPG/YUY2 |
| Rozlíšenie a snímková frekvencia |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Napätie | 5V |
| ELEKTRINA | 230 mA |
| Minimálna osvetlenosť | 0.01Lux |
| Dynamický rozsah | 72dB |
| Časová expozícia | 35 ms |
| Typ clony | Elektronický valivý závzor |
| Výstupné rozhranie | USB2.0 |
| Dohoda | Protokol komunikácie UVC OTG |
| Skladovacia teplota | -20°C do 70°C |
| Pracovná teplota | -10°C až 60°C |
| Uhlové zorné pole objektívu | Voliteľné |
| Vlnové pásmo | 400–650 nm (lúč svetla) |
| Spracovanie obrázkov | AWB, AEC, AGC |
| Požiadavka na operačný systém | Win XP/Vista/Win7/Win8/Win10/Win11 atď. Linux/MAC-OS/Android 4.0 alebo vyšší |







Úvod k prispôsobeniu filtera pásma | |
Prispôsobenie pásma |
Úvod k vlastnostiam pásma |
Vysoké rozlíšenie |
Viditeľné svetlo, farebný obraz, bez farby (predvolené nastavenie dodávky) |
Infračervené 850 nm |
Viditeľné a infračervené svetlo 850 nm možno prenášať, obraz je farebný, farba bude skreslená |
Infračervené 940 nm |
Viditeľné a infračervené svetlo 940 nm možno prenášať, obraz je farebný, farba bude skreslená |
Úzopásmové 850 nm |
Vlnová dĺžka 820–880 nm, obraz bude skreslený (viac čierny) |
Úzopásmové 940 nm |
Vlnová dĺžka 910–970 nm, obraz bude tmavý (takmer čiernobiely) |
Úzopásmové 980 nm |
Vlnová dĺžka 960-1000 nm, obraz bude skreslený (tmavší, čiernobiely) |
Úzky pás 1064 nm |
Vlnová dĺžka 1040-1080 nm, obraz tmavší (tmavší, viac čiernobiely) |
Úzky pás 1310 nm |
Vlnová dĺžka 1280-1335 nm, obraz tmavší (tmavší, viac čiernobiely) |
Úzky pás 1450 nm |
Vlnová dĺžka 1420-1480 nm, obraz tmavší (tmavší, viac čiernobiely) |
Úzky pás 1550 nm |
Vlnová dĺžka 1520-1580 nm, obraz tmavší (tmavší, viac čiernobiely) |
Blízke infračervené 700-1100 nm |
Vlnová dĺžka 700–1100 nm, obraz bude skreslený (čiastočne červený) |
iné pásma |
405、520、540、580、730… |
Štandardný HD filter, ak potrebujete iné pásma filtrov, kontaktujte nás | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Snímač 1/2 Palec USB Priemyselná Kamera CMOS UVC pre Strojové Videnie, Lekársku Techniku
2MP automatické zaostrovanie USB kamera 0,003Lux nízke osvetlenie 1080P dynamický rozsah 86 dB HD webová kamera bez ovládača
5MP automatické zaostrovanie kamera MJPG&YUY2 1944P 25 snímok/s 1080P 60 snímok/s vysokorýchlostná USB3.0 kamera
4 MP HD IP bezpečnostná kamera POE v mini veľkosti s kompresiou H.265/H.264