| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Érzékelő | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Pixel méret | 1,45 μm x 1,45 μm |
| SNR | 40 dB |
| Hardver | Technikai fokozatú 8 megapixeles |
| Max. felbontás | 3840(H)x2160(V) |
| Kimeneti formátum | MJPG/YUY2 |
| Felbontás és képkockaszám |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592x1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920x1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640x480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Feszültség | 5V |
| Villamos energia | 230 mA |
| Minimális fényerő | 0.01Lux |
| Dinamikus tartomány | 72dB |
| Expozíciós idő | 35 ms |
| Szivattyú típusa | Elektronikus soros szivattyú |
| Berendezési felület | USB2.0 |
| Egyezmény | UVC OTG kommunikációs protokoll |
| Tárolási hőmérséklet | -20°C és 70°C között |
| Működési hőmérséklet | -10°C to 60°C |
| Lencse FOV | Opcionális |
| Hullámhossz tartomány | 400-650 nm (fény sugara) |
| Képfeldolgozás | AWB, AEC, AGC |
| Operációs rendszer igény | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 stb. Linux/MAC-OS/Android 4.0 vagy újabb |







Szűrősáv testreszabásának bemutatása | |
Sáv testreszabása |
Sávjellemzők bemutatása |
Magas felbontású |
Látható fény, kép színes, nincs szín (alapértelmezett szállítási hatás) |
Infravörös 850 nm |
A látható és az 850 nm-es infravörös fény is átjuthat, a kép színes lesz, de a színek eltolódhatnak |
Infravörös 940nm |
A 940 nm-es látható és infravörös fény átjuthat, a kép színes lesz, de a színek eltolódnak |
Sávszűkített 850 nm |
Hullámhossz 820–880 nm, a kép elszíneződik (sötétebb, fekete-fehéres) |
Sávszűkített 940 nm |
Hullámhossz 910–970 nm, a kép sötét lesz (közel fekete-fehérhez) |
Sávszűkített 980 nm |
Hullámhossz 960–1000 nm, a kép elszíneződik (sötétebb, fekete-fehér) |
Sávszűkített 1064 nm |
Hullámhossz 1040–1080 nm, a kép sötétebb (mélyebb, fekete-fehér) |
Sávszűkített 1310 nm |
Hullámhossz 1280-1335 nm, sötétebb kép (sötétebb, inkább fekete-fehér) |
Sávszűkített 1450 nm |
Hullámhossz 1420-1480 nm, sötétebb kép (sötétebb, inkább fekete-fehér) |
Sávszűkített 1550 nm |
Hullámhossz 1520-1580 nm, sötétebb kép (sötétebb, inkább fekete-fehér) |
Közeli infravörös 700-1100 nm |
Hullámhossz 700-1100 nm, a kép eltorzul (részben vörös) |
egyéb sávok |
405、520、540、580、730… |
Alapértelmezett HD szűrő, más sávú szűrők igénylése esetén kérjük, lépjen kapcsolatba velünk | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 szenzor 1/2 hüvelykes USB ipari kamera CMOS UVC gépi látáshoz, orvosi berendezésekhez
2 MP-os autofókuszos USB kamera, 0,003 lux alacsony fényerősség melletti működésre képes, 1080P felbontás, 86 dB dinamikatartomány, HD webkamera, illesztőprogram nélküli használatra alkalmas
5 MP-os autofókuszos kamera, MJPG és YUY2 formátumok támogatása, 1944P @ 25 fps, 1080P @ 60 fps, nagysebességű USB3.0 kamera
4 MP-es H.265/H.264 HD POE mini biztonsági IP-kamera