| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Penjana Imej | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Saiz Pixel | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40dB |
| Perkakasan | Gred teknikal 8 Megapiksel |
| Resolusi Maks. | 3840(H)X2160(V) |
| Format output | MJPG/YUY2 |
| Resolusi & Kadar Bingkai |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Voltan | 5V |
| ELEKTRIK | 230mA |
| Min pencahayaan | 0.01Lux |
| Julat dinamik | 72dB |
| Paparan Masa | 35ms |
| Jenis kamera | Penutup bergelombang elektronik |
| Antara Muka Output | USB2.0 |
| Perjanjian | Protokol komunikasi UVC OTG |
| Suhu penyimpanan | -20°C hingga 70°C |
| Suhu Operasi | -10°C hingga 60°C |
| Lensa fov | Pilihan |
| Jalur gelombang | 400-650nm(sinar cahaya) |
| Pemprosesan imej | AWB, AEC, AGC |
| Permintaan sistem operasi | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 dll. Linux/MAC-OS /Android 4.0 atau ke atas |







Perkenalan penyesuaian jalur penapis | |
Penyesuaian jalur |
Pengenalan ciri jalur |
Takrifan Tinggi |
Cahaya kelihatan, warna imej, tiada warna (penghantaran lalai kesan ini) |
Inframerah 850nm |
Cahaya kelihatan dan inframerah 850nm boleh ditransmisikan, imej berwarna, dan warna akan bercampur |
Inframerah 940nm |
Cahaya kelihatan dan inframerah 940nm boleh ditransmisikan, imej berwarna, dan warna akan bercampur |
Jalur sempit 850nm |
Panjang gelombang 820-880nm, imej akan bercampur (lebih gelap) |
Jalur sempit 940nm |
Panjang gelombang 910-970nm, imej akan gelap (hampir hitam dan putih) |
Jalur sempit 980nm |
Panjang gelombang 960-1000nm, imej akan menjadi berat sebelah (lebih gelap, hitam putih) |
Jalur sempit 1064nm |
Panjang gelombang 1040-1080nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1310nm |
Panjang gelombang 1280-1335nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1450nm |
Panjang gelombang 1420-1480nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1550nm |
Panjang gelombang 1520-1580nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Inframerah dekat 700-1100nm |
Panjang gelombang 700-1100nm, imej akan menjadi condong (Merah separa) |
jalur lain |
405、520、540、580、730… |
Penapis HD lalai, jika memerlukan penapis jalur lain sila hubungi kami | |
kamera Industri USB imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Sensor 1/2 Inci CMOS UVC untuk Penglihatan Mesin, Peralatan Perubatan
kamera USB Fokus Automatik 2MP 0.003Lux Cahaya Rendah 1080P Julat Dinamik 86dB Kamera Web HD Pemacu Percuma
kamera Fokus Automatik 5MP MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps Kamera USB Kelajuan Tinggi
kamera IP Keselamatan Mini HD POE 4MP dengan Pemampatan Video H.265/H.264