| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Sensor | CMOS 1/2,8" SONY IMX415 |
| Pixlestørrelse | 1,45μmx1,45μm |
| SNR | 40 dB |
| Maskinvare | Teknisk klasse 8 megapiksler |
| Maks. oppløsning | 3840(H)X2160(V) |
| Utdataformat | MJPG/YUY2 |
| Oppløsning og bildehastighet |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Spenning | 5V |
| Strøm | 230mA |
| Min belysning | 0.01Lux |
| Dynamisk omfang | 72dB |
| Eksponeringstid | 35 ms |
| Lydetype | Elektronisk rullende lyd |
| Utgangsgrensesnitt | USB2.0 |
| Avtale | UVC OTG kommunikasjonsprotokoll |
| Lagrings temperatur | -20°C til 70°C |
| Arbeidstemperatur | -10°C til 60°C |
| Linse FOV | Valgfri |
| Bølgelengde | 400-650 nm (lysrå) |
| Bildebehandling | AWB, AEC, AGC |
| Operativsystemspåkrevd | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 osv. Linux/MAC-OS/Android 4.0 eller nyere |







Introduksjon til filterbånd-tilpasning | |
Bånd-tilpasning |
Introduksjon til båndegenskaper |
Høy oppløsning |
Synlig lys, bildefarge, ingen farge (standardlevering med denne effekten) |
Infrarødt 850 nm |
Synlig og infrarødt lys på 850 nm kan overføres, bildet er farget, og fargen vil være forskyvet |
Infrarød 940nm |
Synlig og infrarødt lys på 940 nm kan overføres, bildet er farget, og fargen vil være forskyvet |
Smalbånd 850 nm |
Bølgelengde 820–880 nm, bildet vil være forskyvet (mer svart) |
Smalbånd 940 nm |
Bølgelengde 910–970 nm, bildet vil være mørkt (nesten sort/hvitt) |
Smalbånd 980 nm |
Bølgelengde 960–1000 nm, bildet vil være forskyvet (mørkere, sort/hvitt) |
Smalbånd 1064 nm |
Bølgelengde 1040–1080 nm, bilde mørkere (mørkere, mer svart-hvitt) |
Smalbånd 1310 nm |
Bølgelengde 1280–1335 nm, bilde mørkere (mørkere, mer svart-hvitt) |
Smalbånd 1450 nm |
Bølgelengde 1420–1480 nm, bilde mørkere (mørkere, mer svart-hvitt) |
Smalbånd 1550 nm |
Bølgelengde 1520–1580 nm, bilde mørkere (mørkere, mer svart-hvitt) |
Nær-infrarød 700–1100 nm |
Bølgelengde 700–1100 nm, bilde vil være skjevt (delvis rødt) |
andre bånd |
405、520、540、580、730… |
Standard HD-filter, trenger du andre bånd av filtre vennligst kontakt oss | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Sensor 1/2 Tomme USB Industriell Kamera CMOS UVC for Maskinsyn, Medisinsk Utstyr
2MP autofokus USB-kamera 0,003Lux svakt lys 1080P dynamisk rekkevidde 86dB HD webbkamera fri programvare
5MP autofokus-kamera MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps høyhastighets USB3.0-kamera
4 MP H.265/H.264 HD POE-minisikkerhets-IP-kamera