| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Αισθητήρας | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Μέγεθος Πικσελ | 1.45μmx1.45μm |
| ΕΣΝ | 40 dB |
| Υλικό | Τεχνική βαθμίδα 8 Megapixel |
| Μέγιστη ανάλυση | 3840(H)X2160(V) |
| Μορφή εξόδου | MJPG/YUY2 |
| Λύση & Ρυθμός Πλαισίου |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Φορτίο | 5V |
| ΗΛΕΚΤΡΙΚΗ ΕΝERGEIA | 230mA |
| Ελάχιστο φωτισμό | 0.01Lux |
| Δυναμικός Απορρόφησης | 72 dB |
| Χρόνος Έκθεσης | 35ms |
| Τύπος Καλύμματος | Ηλεκτρονικό κυλιόμενο παράθυρο |
| Διασχεία εξόδου | USB2.0 |
| Συμφωνία | Πρωτόκολλο Επικοινωνίας UVC OTG |
| Οθόνη αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Θερμοκρασία εργασίας | -10°C έως 60°C |
| Φώτιση | Επιλογικό |
| Κύμα Ζώνης | 400-650nm(ray of light) |
| Επεξεργασία εικόνας | AWB、AEC、AGC |
| Αίτηση λειτουργικού συστήματος | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 κ.λπ. Linux/MAC-OS /Android 4.0 ή νεότερη |







Εισαγωγή προσαρμογής φίλτρου ζώνης | |
Προσαρμογή ζώνης |
Εισαγωγή χαρακτηριστικών ζώνης |
Υψηλή Οριστικότητα |
Ορατό φως, χρώμα εικόνας, χωρίς χρώμα (προεπιλογή παράδοσης) |
Υπέρυθρα 850nm |
Μπορεί να μεταδοθεί ορατό και υπέρυθρο φως 850nm, η εικόνα είναι έγχρωμη, αλλά θα υπάρχει χρωματική απόκλιση |
Ινφράζευγμα 940nm |
Μπορεί να μεταδοθεί ορατό και υπέρυθρο φως 940nm, η εικόνα είναι έγχρωμη, αλλά θα υπάρχει χρωματική απόκλιση |
Στενή ζώνη 850nm |
Μήκος κύματος 820-880nm, η εικόνα θα έχει απόκλιση (πιο μαύρη) |
Στενή ζώνη 940nm |
Μήκος κύματος 910-970nm, η εικόνα θα είναι σκούρα (κοντά στο ασπρόμαυρο) |
Στενή ζώνη 980nm |
Μήκος κύματος 960-1000nm, η εικόνα θα έχει απόκλιση (σκουρότερη, ασπρόμαυρη) |
Στενή ζώνη 1064nm |
Μήκος κύματος 1040-1080nm, εικόνα σκούρα (σκούρα, περισσότερο ασπρόμαυρη) |
Στενή ζώνη 1310nm |
Μήκος κύματος 1280-1335nm, εικόνα σκούρα (σκούρα, περισσότερο ασπρόμαυρη) |
Στενή ζώνη 1450nm |
Μήκος κύματος 1420-1480nm, εικόνα σκούρα (σκούρα, περισσότερο ασπρόμαυρη) |
Στενή ζώνη 1550nm |
Μήκος κύματος 1520-1580nm, εικόνα σκούρα (σκούρα, περισσότερο ασπρόμαυρη) |
Κοντινό υπέρυθρο 700-1100nm |
Μήκος κύματος 700-1100nm, η εικόνα θα είναι παραμορφωμένη (Μερικώς κόκκινη) |
άλλες ζώνες |
405、520、540、580、730… |
Προεπιλεγμένο φίλτρο HD, για άλλες ζώνες φίλτρων παρακαλούμε επικοινωνήστε μαζί μας | |
imx586 48MP, Ultra HD 8000x6000, αισθητήρας 1/2 ίντσ, βιομηχανική κάμερα USB CMOS, UVC, για μηχανική όραση, ιατρικός εξοπλισμός
αυτόματη εστίαση 2MP κάμερα USB 0,003Lux χαμηλού φωτισμού 1080P δυναμικό εύρος 86dB HD κάμερα ιστού χωρίς οδηγό
αυτόματη εστίαση 5MP κάμερα MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps υψηλής ταχύτητας κάμερα USB3.0
ελαφριά IP Κάμερα Ασφαλείας HD με Υποστήριξη POE, 4 MP, κωδικοποίηση H.265/H.264