| מ' o del | 5600_8MP_IMX415 |
| חיישן | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| גודל פיקסל | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40 דב |
| חומרה | דרגת טכנית 8 מגה פיקסלים |
| רזולוציה מקסימלית | 3840(H)X2160(V) |
| פורמט הפלט | MJPG/YUY2 |
| דقة וקצב מסך |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| מתח | 5V |
| חשמלlectricity | 230mA |
| אילום מינימלי | 0.01Lux |
| טווח דינמי | 72dB |
| חשיפה בזמן | 35ms |
| סוג שטר | שטרט אלקטרוני גלול |
| פקח יציאה | USB2.0 |
| הסכם | פרוטוקול תקשורת UVC OTG |
| טמפרטורת אחסון | -20°C עד 70°C |
| טמפרטורת עבודה | -10°C עד 60°C |
| זווית שדה העדשה | אופציונלי |
| פס תדר | 400-650 ננומטר (קרני אור) |
| עיבוד תמונה | AWB, AEC, AGC |
| בקשתבקשה של מערכת הפעלה | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 וכו' Linux/MAC-OS/Android 4.0 או גרסה חדשה יותר |







הקדמה להתאמה מותאמת של מסננים | |
התאמה מותאמת של פס |
הקדמה לתכונות פס |
הגדרה גבוהה |
אור נראה, צבע תמונה, ללא צבע (אפקט ברירת מחדל למשלוח) |
אינפרא אדום 850 ננומטר |
ניתן להעביר אור נראה ואינפרא אדום של 850 ננומטר, התמונה תהיה צבעונית, והצבע יטיה לכיוון מסוים |
אינפרא אדום 940 ננומטר |
ניתן להעביר אור נראה ואינפרא אדום של 940 ננומטר, התמונה תהיה צבעונית, והצבע יטיה לכיוון מסוים |
פס צר 850 ננומטר |
אורך גל 820-880 ננומטר, התמונה תהיה מוטה (יותר שחורה) |
פס צר 940 ננומטר |
אורך גל 910-970 ננומטר, התמונה תהיה כהה (קרובה לחסרת צבע) |
פס צר 980 ננומטר |
אורך גל 960-1000 ננומטר, התמונה תהיה מוטה (כהה יותר, חסרת צבע) |
פס צר 1064 ננומטר |
אורך גל 1040-1080 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1310 ננומטר |
אורך גל 1280-1335 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1450 ננומטר |
אורך גל 1420-1480 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1550 ננומטר |
אורך גל 1520-1580 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
קרינה תת-אדומה קרובה 700-1100 ננומטר |
אורך גל 700-1100 ננומטר, התמונה תהיה מעוותת (אדום חלקי) |
פסים אחרים |
405、520、540、580、730… |
מסנן HD ברירת מחדל, יש צורך בפסי מסננים אחרים אנא צרו קשר איתנו | |
imx586, מצלמה תעשייתית USB של 48MP, UHD 8000x6000, חיישן 1/2 אינץ', מצלמה תעשייתית USB CMOS UVC לראיית מכונה, ציוד רפואי
מצלמה אוטומטית ממוקדת של 2MP, USB, אור נמוך 0.003Lux, טווח דינמי 1080P, 86dB, מצלמת וידיאו HD ללא נהיגה
מצלמה אוטומטית ממוקדת של 5MP, MJPG&YUY2, 1944P 25fps, 1080P 60fps, מצלמה מהירה ב-USB3.0
מצלמת אבטחה IP קומפקטית, תומכת POE, באיכות HD, עם דחיסה H.265/H.264, 4MP