| M o дел | 5600_8MP_IMX415 |
| Сензор | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Величина пиксела | 1.45μmx1.45μm |
| СНР | 40 дБ |
| Хардвер | Техничка класа 8 Мегапиксела |
| Макс. резолуција | 3840(H)X2160(V) |
| Излазни формат | МЈПГ/ЮЈ2 |
| Разрешавање и стопа кадра |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Напетост | 5В |
| Електричност | 230mA |
| Минимална осветљеност | 0,01 Лакс |
| Динамички опсег | 72 дБ |
| Временско излагање | 35ms |
| Тип затвора | Електронска роллер лустра |
| Излазни интерфејс | УСБ2.0 |
| Ugovor | UVC OTG комуникациони протокол |
| Температура складиштења | -20°C до 70°C |
| Радна температура | -10°C до 60°C |
| Фов објектива | Неопходно |
| Таласни опсег | 400-650nm (zrak svetlosti) |
| Обрада слике | AWB, AEC, AGC |
| Захтев оперативног система | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 itd. Linux/MAC-OS/Android 4.0 ili noviji |







Упутство за прилагођавање филтера опсега | |
Прилагођавање опсега |
Упутство за карактеристике опсега |
Висока дефиниција |
Видљива светлост, боја слике, без боје (подразумевано приликом испоруке) |
Инфрацрвена 850nm |
Видљива и инфрацрвена светлост од 850nm могу се пренети, слика је обојена, а боја ће бити померена |
Инфрацрвена 940nm |
Видљива и инфрацрвена светлост од 940nm могу се пренети, слика је обојена, а боја ће бити померена |
Уски опсег 850nm |
Таласна дужина 820-880nm, слика ће бити померена (више ка црној) |
Уски опсег 940nm |
Таласна дужина 910-970nm, слика ће бити тамнија (блиска црно-белој) |
Уски опсег 980nm |
Таласна дужина 960-1000nm, слика ће бити померена (тамнија, црно-бела) |
Уски опсег 1064nm |
Таласна дужина 1040-1080nm, слика тамнија (тамнија, више црно-бела) |
Уски опсег 1310nm |
Таласна дужина 1280-1335nm, слика тамнија (тамнија, више црно-бела) |
Уски опсег 1450nm |
Таласна дужина 1420-1480nm, слика је тамнија (тамнија, више црно-бела) |
Уски опсег 1550nm |
Таласна дужина 1520-1580nm, слика је тамнија (тамнија, више црно-бела) |
Близу инфрацрвено 700-1100nm |
Таласна дужина 700-1100nm, слика ће бити искривљена (делимично црвена) |
остали опсези |
405、520、540、580、730… |
Подразумевани HD филтер, ако су потребни филтри других опсега контактирајте нас | |
imx586 48MP Ултра ХД 8000х6000 Сензор 1/2 Инч USB Индустријска камера CMOS UVC за Машинско Визија,Медицинска опрема
2МП Аутофокус УСБ камера 0,003Лукс Ниско осветљење 1080П Динамички опсег 86дБ ХД Веб камера Бесплатни возач
5МП аутофокус камера МЈПГ&ЈУИ2 1944П 25фпс 1080П 60фпс Висока брзина УСБ3.0 камера
4МП Х.265/Х.264 ХД ПОЕ Мини безбедносна ИП камера