| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Transduktor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Rozmiar piksela | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40 dB |
| Sprzęt | Techniczna jakość 8 megapikseli |
| Maks. rozdzielczość | 3840(H)x2160(V) |
| Format wyjścia | Mjpg/yuy2 |
| Rozdzielczość i częstotliwość klatki |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592x1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920x1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640x480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Napięcie | 5V |
| ELEKTRYCZNOŚĆ | 230 mA |
| Min. oświetlenie | 0.01Lux |
| Zakres dynamiczny | 72 dB |
| Czas naświetlania | 35 ms |
| Rodzaj rolety | Elektroniczne rolety |
| Interfejs wyjściowy | USB2.0 |
| Porozumienie | Protokół komunikacyjny UVC OTG |
| Temperatura przechowywania | -20°C do 70°C |
| Temperatura pracy | -10°C do 60°C |
| Lentika fov | Opcjonalnie |
| Paśmie falowym | 400-650 nm (promień światła) |
| Przetwarzanie obrazu | AWB, AEC, AGC |
| Żądanie systemu operacyjnego | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 itp. Linux/MAC-OS/Android 4.0 lub wyższy |







Wprowadzenie do dostosowywania pasma filtru | |
Dostosowanie pasma |
Wprowadzenie do charakterystyki pasma |
Wysoka definicja |
Światło widzialne, kolor obrazu, brak koloru (domyślnie przy dostawie ten efekt) |
Podczerwień 850 nm |
Możliwość przekazywania światła widzialnego i podczerwieni 850 nm, obraz jest kolorowy, ale odcień koloru będzie przesunięty |
Podczerwień 940nm |
Możliwość przekazywania światła widzialnego i podczerwieni 940 nm, obraz jest kolorowy, ale odcień koloru będzie przesunięty |
Wąskie pasmo 850 nm |
Długość fali 820–880 nm, obraz będzie przesunięty (bardziej czarny) |
Wąskie pasmo 940 nm |
Długość fali 910–970 nm, obraz będzie ciemny (bliski czarno-białemu) |
Wąskie pasmo 980 nm |
Długość fali 960-1000 nm, obraz będzie zabarwiony (ciemniejszy, czarno-biały) |
Wąskopasmowe 1064 nm |
Długość fali 1040-1080 nm, obraz ciemniejszy (ciemniejszy, bardziej czarno-biały) |
Wąskopasmowe 1310 nm |
Długość fali 1280-1335 nm, obraz ciemniejszy (ciemniejszy, bardziej czarno-biały) |
Wąskopasmowe 1450 nm |
Długość fali 1420-1480 nm, obraz ciemniejszy (ciemniejszy, bardziej czarno-biały) |
Wąskopasmowe 1550 nm |
Długość fali 1520-1580 nm, obraz ciemniejszy (ciemniejszy, bardziej czarno-biały) |
Bliska podczerwień 700-1100 nm |
Długość fali 700-1100 nm, obraz będzie zniekształcony (częściowy czerwony) |
inne pasma |
405、520、540、580、730… |
Domyślny filtr HD, w przypadku potrzeby innych pasm filtrów prosimy o kontakt | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000, czujnik 1/2 cala, przemysłowa kamera USB CMOS UVC do wizji maszyn, sprzętu medycznego
kamera USB 2MP z automatyczną ostrością, 0,003Lux, niska oświetleność, zakres dynamiki 86dB, kamera internetowa HD 1080P, bez sterownika
kamera 5MP z automatyczną ostrością MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps, szybka kamera USB3.0
mini kamera IP do zastosowań bezpieczeństwa z zasilaniem przez Ethernet (PoE), rozdzielczość HD, kompresja H.265/H.264