| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Andur | CMOS 1/2,8" SONY IMX415 |
| Pikslisuurus | 1,45μmx1,45μm |
| SNR | 40dB |
| Riistvara | Tehniline klass 8 megapikslit |
| Maks. eraldusvõime | 3840(H)X2160(V) |
| Väljundvorming | MJPG/YUY2 |
| Eraldusvõime ja kaadrisagedus |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Pinge | 5V |
| Elekter | 230mA |
| Min valgustus | 0,01Lux |
| Dünaamiline vahemik | 72dB |
| Eksponeerimisaeg | 35 ms |
| Lülitüüp | Elektrooniline rulllaikueri |
| Väljundliides | USB2.0 |
| Leping | UVC OTG suhtlusprotokoll |
| Salvestustemperatuur | -20°C kuni 70°C |
| Töötemperatuur | -10°C kuni 60°C |
| Läätse vaateväljade | Valikulised |
| Lainepikkus | 400–650 nm (valguskiir) |
| Pilditöötlus | AWB, AEC, AGC |
| Operatsioonisüsteemi nõue | Win XP/Vista/Win7/Win8/Win10/Win11 jne. Linux/MAC-OS/Android 4.0 või uuem |







Filterriba kohandamise tutvustus | |
Ribakohandus |
Ribade omaduste tutvustus |
Kõrge tõelisus |
Nähtav valgus, pildi värv, ilma värvi (tarnimisel vaikimisi see efekt) |
Infrapunakiir 850nm |
Nähtav ja infrapunakiir 850nm saab edasi, pilt on värviline, kuid värvid kalduvad |
Infrapunakiir 940nm |
Nähtav ja infrapunakiir 940nm saab edasi, pilt on värviline, kuid värvid kalduvad |
kitsasriba 850nm |
Lainepikkus 820–880 nm, pilt kaldub (rohkem must) |
Kitsasriba 940nm |
Lainepikkus 910–970 nm, pilt on tumedam (lähedal mustvalgele) |
Kitsasriba 980nm |
Lainepikkus 960–1000 nm, pilt kaldub (tumedam, mustvalge) |
kitsasriba 1064 nm |
Lainepikkus 1040–1080 nm, pilt on tumedam (tumedam, rohkem mustvalge) |
Kitsasriba 1310 nm |
Lainepikkus 1280–1335 nm, pilt on tumedam (tumedam, rohkem mustvalge) |
Kitsasriba 1450 nm |
Lainepikkus 1420–1480 nm, pilt on tumedam (tumedam, rohkem mustvalge) |
Kitsasriba 1550 nm |
Lainepikkus 1520–1580 nm, pilt on tumedam (tumedam, rohkem mustvalge) |
Lähedal infrapunakiirgus 700–1100 nm |
Lainepikkus 700–1100 nm, pilt kaldub (osaliselt punane) |
teised ribad |
405、520、540、580、730… |
Vaikimisi HD filter, kui soovite teisi filterriba, palun võtke meiega ühendust | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Sensor 1/2 Toll USB Tööstuskaamera CMOS UVC Masinloetavaks Nägemiseks, Meditsiiniseadmeteks
2MP automaatfokuseeruva USB-kaamera 0,003Lux madala valgustusega 1080P dünaamilise vahemikuga 86dB HD-videokaamera vaba juhtprogrammiga
5MP automaatfokuseeruva kaamera MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps kiirusega USB3.0 kaamera
4 MP H.265/H.264 HD POE mini turvakaamera (IP-kaamera)