| М o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Датчик | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Розмір пікселів | 1.45μmx1.45μm |
| СНР | 40 дБ |
| Апаратура | Технічний рівень 8 мегапікселів |
| Макс. роздільна здатність | 3840(H)X2160(V) |
| Формат виводу | MJPG/YUY2 |
| Роздільна здатність та частота кадрів |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Напруга | 5V |
| Електрика | 230 мА |
| Мінімальне освітлення | 0.01Lux |
| Динамічний діапазон | 72dB |
| Час експозиції | 35 мс |
| Тип ставен | Електронний послідовний затвор |
| Вихідний інтерфейс | USB2.0 |
| Угода | Протокол зв'язку UVC OTG |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Робоча температура | -10°C до 60°C |
| Кут огляду об'єктива | Додатково |
| Хвильовий діапазон | 400-650 нм (промінь світла) |
| Обробка зображення | AWB, AEC, AGC |
| Вимоги до операційної системи | Win XP/Vista/Win7/Win8/Win10/Win11 тощо Linux/MAC-OS/Android 4.0 або вище |







Введення користувальницької фільтрувальної смуги | |
Налаштування смуги |
Опис характеристик смуги |
Висока чіткість |
Видиме світло, кольорове зображення, без кольору (за замовчуванням при поставці) |
Інфрачервоне 850 нм |
Може передаватися видиме та інфрачервоне світло 850 нм, зображення кольорове, але колір буде спотворений |
Інфрачервоне 940нм |
Може передаватися видиме та інфрачервоне світло 940 нм, зображення кольорове, але колір буде спотворений |
Вузькосмуговий 850 нм |
Довжина хвилі 820-880 нм, зображення буде спотворене (більш чорне) |
Вузькосмуговий 940 нм |
Довжина хвилі 910-970 нм, зображення буде темним (майже чорно-біле) |
Вузькосмуговий 980 нм |
Довжина хвилі 960-1000 нм, зображення буде спотворене (темніше, чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1064 нм |
Довжина хвилі 1040-1080 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1310 нм |
Довжина хвилі 1280-1335 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1450 нм |
Довжина хвилі 1420-1480 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1550 нм |
Довжина хвилі 1520-1580 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Ближній інфрачервоний 700-1100 нм |
Довжина хвилі 700-1100 нм, зображення буде спотворене (частково червоне) |
інші смуги |
405、520、540、580、730… |
Фільтр HD за замовчуванням, якщо потрібні інші смугові фільтри, звертайтеся до нас | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 сенсор 1/2 дюйма USB промислова камера CMOS UVC для машинного зору, медичного обладнання
2МР камера з автофокусуванням USB 0,003 Люкс слабке освітлення 1080P Динамічний діапазон 86 дБ HD веб-камера без драйвера
5МР камера з автофокусуванням MJPG&YUY2 1944P 25 кадрів/с 1080P 60 кадрів/с Швидкодіюча USB3.0 камера
4 Мп IP-камера для систем безпеки у міні-корпусі з підтримкою H.265/H.264 та живленням по Ethernet (POE)