| م o حذف | 5600_8MP_IMX415 |
| حساسکننده | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| اندازه پیکسل | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40دبی |
| تجهیزات | درجه فنی 8 مگاپیکسل |
| حداکثر رزولوشن | 3840(H)X2160(V) |
| فرمت خروجی | MJPG/YUY2 |
| 解像度 و نرخ فریم |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| ولتاژ | 5V |
| برق | 230mA |
| نورپردازی حداقل | 0.01Lux |
| دامنه پویا | 72dB |
| زمان عکاسی | 35 میلیثانیه |
| نوع شاتر | شاتر الکترونیکی رولینگ |
| واسط خروجی | USB2.0 |
| قرارداد | پروتکل ارتباطی UVC OTG |
| دماي ذخیره سازی | -20°C تا 70°C |
| دمای کاری | -10°C تا 60°C |
| زاویه دید عدسی | اختیاری |
| باند موج | 400-650nm (پرتو نور) |
| پردازش تصویر | AWB، AEC، AGC |
| درخواست سیستم عامل | ویندوز XP/ویستا/ویندوز 7/ویندوز 8 / ویندوز 10/ ویندوز 11 و غیره لینوکس/مک-اواس /آندروید 4.0 یا بالاتر |







معرفی سفارشیسازی باند فیلتر | |
سفارشیسازی باند |
معرفی ویژگیهای باند |
تعریف بالا |
نور مرئی، رنگ تصویر، بدون رنگ (حالت پیشفرض تحویل) |
مادون قرمز 850nm |
نور مرئی و مادون قرمز 850nm قابل عبور است، تصویر رنگی است و رنگ کمی انحراف دارد |
فراقرنطه 940nm |
نور مرئی و مادون قرمز 940nm قابل عبور است، تصویر رنگی است و رنگ کمی انحراف دارد |
باند نارو ۸۵۰ نانومتر |
طول موج ۸۲۰ تا ۸۸۰ نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (تیرهتر) |
باند نارو ۹۴۰ نانومتر |
طول موج ۹۱۰ تا ۹۷۰ نانومتر، تصویر تیره خواهد بود (نزدیک به سیاه و سفید) |
باند نارو ۹۸۰ نانومتر |
طول موج ۹۶۰ تا ۱۰۰۰ نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (تیرهتر، سیاه و سفید) |
باند نارو ۱۰۶۴ نانومتر |
طول موج ۱۰۴۰ تا ۱۰۸۰ نانومتر، تصویر تیرهتر خواهد بود (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند نارو ۱۳۱۰ نانومتر |
طول موج ۱۲۸۰ تا ۱۳۳۵ نانومتر، تصویر تیرهتر خواهد بود (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند باریک 1450 نانومتر |
طول موج 1420-1480 نانومتر، تصویر تیرهتر (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند باریک 1550 نانومتر |
طول موج 1520-1580 نانومتر، تصویر تیرهتر (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
مادون قرمز نزدیک 700-1100 نانومتر |
طول موج 700-1100 نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (قرمز جزئی) |
سایر باندها |
405、520、540、580、730… |
فیلتر HD پیشفرض، در صورت نیاز به سایر باندهای فیلتر با ما تماس بگیرید | |
دوربین صنعتی USB 48 مگاپیکسل imx586 با سنسور 1/2 اینچ و وضوح فوق العاده بالا 8000x6000، CMOS UVC برای دید ماشینی و تجهیزات پزشکی
دوربین 2 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار و USB، قابلیت کار در نور بسیار کم 0.003Lux، رزولوشن 1080P با دامنه دینامیکی 86dB، وبکم HD بدون نیاز به درایور
دوربین 5 مگاپیکسلی با فوکوس خودکار MJPG&YUY2 با رزولوشن 1944P با 25 فریم بر ثانیه و 1080P با 60 فریم بر ثانیه، دوربین سرعت بالا با USB3.0
دوربین امنیتی IP کوچک با قابلیت تغذیه از طریق کابل شبکه (POE) و فشردهسازی ویدئویی H.265/H.264 با کیفیت HD و رزولوشن ۴ مگاپیکسلی