| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Sensors | CMOS 1/2,8" SONY IMX415 |
| Pixela izmērs | 1,45μmx1,45μm |
| SNR | 40dB |
| Drošības aprīkojums | Tehniskais klājs 8 megapikseļi |
| Maks. izšķirtspēja | 3840(H)x2160(V) |
| Izvades formāts | MJPG/YUY2 |
| Rezolūcija un kadru frekvence |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592x1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920x1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640x480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Spriegums | 5V |
| ELEKTRĪBA | 230mA |
| Minimālā apgaismojuma līmenis | 0,01 Lk |
| Dinamiskais diapazons | 72dB |
| Laika ekspozīcija | 35 ms |
| Aizvēršanas veids | Elektroniskais ripojošais aizvērējs |
| Izvades saskarne | USB2.0 |
| Līgums | UVC OTG sakaru protokols |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20°C līdz 70°C |
| Darba temperatūra | -10°C līdz 60°C |
| Objektīva redzeslauks | Papildus |
| Viļņu diapazons | 400–650 nm (gaismas stars) |
| Attēla apstrāde | AWB, AEC, AGC |
| Operētājsistēmas prasības | Win XP/Vista/Win7/Win8/Win10/Win11 utt. Linux/MAC-OS/Android 4.0 vai jaunāka versija |







Filtra joslas pielāgošanas ievads | |
Joslas pielāgošana |
Lentes raksturojuma ievads |
Augsta izšķirtspēja |
Redzamais gaisma, attēla krāsa, bez krāsas (piegādes noklusējuma efekts) |
Infrasarkanā gaisma 850 nm |
Var pārnest redzamo un infrasarkano gaismu 850 nm, attēls ir krāsains, taču krāsas tiks novirzītas |
Infrasarkanā gaisma 940 nm |
Var pārnest redzamo un infrasarkano gaismu 940 nm, attēls ir krāsains, taču krāsas tiks novirzītas |
Šaurlentes 850 nm |
Viļņa garums 820-880 nm, attēls būs novirzīts (tumšāks) |
Šaurlentes 940 nm |
Viļņa garums 910-970 nm, attēls būs tumšs (tuvs melnbaltam) |
Šaurslānis 980 nm |
Viļņa garums 960-1000 nm, attēls būs novirzīts (tumšāks, melnbaltāks) |
Šaurslānis 1064 nm |
Viļņa garums 1040-1080 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1310 nm |
Viļņa garums 1280-1335 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1450 nm |
Viļņa garums 1420-1480 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1550 nm |
Viļņa garums 1520-1580 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltā tonī) |
Tuva infrasarkanā gaisma 700-1100 nm |
Viļņa garums 700-1100 nm, attēls būs izkropļots (daļēji sarkans) |
citas joslas |
405、520、540、580、730… |
Noklusējuma HD filtrs, ja nepieciešamas citas filtru joslas, lūdzu, sazinieties ar mums | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 sensors 1/2 colli USB industriālā kamera CMOS UVC mašīnvīzijai, medicīniskajai iekārtai
2MP automātiskās fokusēšanas USB kamera 0,003Lux zemā apgaismojumā 1080P dinamisks diapazons 86dB HD tīmekļa kamera bez draivera
5MP automātiskās fokusēšanas kamera MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps augstas ātruma USB3.0 kamera
4 MP H.265/H.264 augstas izšķirtspējas POE maza drošības IP kamera