| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Snímač | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Velikost pixelu | 1,45 μm x 1,45 μm |
| SNR | 40 dB |
| Hardware | Technická třída 8 megapixelů |
| Max. rozlišení | 3840(H)x2160(V) |
| Výstupní formát | MJPG/YUY2 |
| Rozlišení a snímková frekvence |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Napětí | 5V |
| ELEKTŘINA | 230 mA |
| Minimální osvětlení | 0.01Lux |
| Dynamický rozsah | 72dB |
| Časové vystavení | 35 ms |
| Typ závoru | Elektronický valivý závěr |
| Výstupní rozhraní | USB2.0 |
| Dohoda | Komunikační protokol UVC OTG |
| Skladovací teplota | -20°C až 70°C |
| Pracovní teplota | -10°C do 60°C |
| Úhel záběru objektivu | Volitelné |
| Vlnová pásma | 400–650 nm (paprsek světla) |
| Zpracování obrázků | AWB, AEC, AGC |
| Požadavek operačního systému | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 atd. Linux/MAC-OS /Android 4.0 nebo vyšší |







Úvod k přizpůsobení filtru pásma | |
Přizpůsobení pásma |
Úvod k vlastnostem pásma |
Vysoká definice |
Viditelné světlo, barevný obraz, bez barvy (výchozí nastavení dodávky) |
Infračervené 850 nm |
Lze přenášet viditelné i infračervené světlo 850 nm, obraz je barevný, ale barvy budou ovlivněny |
Infravioleta 940nm |
Lze přenášet viditelné i infračervené světlo 940 nm, obraz je barevný, ale barvy budou ovlivněny |
Úzké pásmo 850 nm |
Vlnová délka 820–880 nm, obraz bude ovlivněn (více černý) |
Úzké pásmo 940 nm |
Vlnová délka 910-970 nm, obraz bude tmavý (blízký černobílému) |
Úzkopásmový 980 nm |
Vlnová délka 960-1000 nm, obraz bude zabarvený (tmavší, černobílý) |
Úzkopásmový 1064 nm |
Vlnová délka 1040-1080 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1310 nm |
Vlnová délka 1280-1335 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1450 nm |
Vlnová délka 1420-1480 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1550 nm |
Vlnová délka 1520-1580 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Blízký infračervený 700-1100 nm |
Vlnová délka 700-1100 nm, obraz bude zkreslený (částečně červený) |
ostatní pásma |
405、520、540、580、730… |
Výchozí HD filtr, potřebujete-li jiná pásma filtrů, kontaktujte nás | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 snímač 1/2 palce USB průmyslová kamera CMOS UVC pro strojové vidění, lékařské přístroje
2MP automatické zaostření USB kamera 0,003 lux nízké osvětlení 1080P dynamický rozsah 86 dB HD webová kamera bez ovladače
5MP automatické zaostření kamera MJPG & YUY2 1944P 25 sním/s 1080P 60 sním/s vysokorychlostní USB3.0 kamera
4 MP H.265/H.264 HD POE mini bezpečnostní IP kamera