| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Sensör | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Piksel Boyutu | 1.45μmx1.45μm |
| SNR | 40dB |
| Donanım | Teknik sınıf 8 Megapiksel |
| Maks. Çözünürlük | 3840(H)X2160(V) |
| Çıktı biçimi | Mjpg/yuy2 |
| Çözünürlük ve kare hızı |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Voltaj | 5V |
| ELEKTRİKLİK | 230mA |
| Min aydınlatma | 0.01Lux |
| Dinamik aralık | 72dB |
| Zaman Maruz Kalma | 35ms |
| Kapak tipi | Elektronik rulo panjur |
| Çıktı Arayüzü | USB2.0 |
| Anlaşma | UVC OTG iletişim protokolü |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C'den 70°C'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C'den 60°C'ye kadar |
| Lens fov | Opsiyonel |
| Dalga Bandı | 400-650nm (ışık hüzmesi) |
| Görüntü işleme | AWB, AEC, AGC |
| Işletim sistemi talebi | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 vb. Linux/MAC-OS /Android 4.0 veya üzeri |







Filtre bandı özelleştirme tanıtımı | |
Bandın özelleştirilmesi |
Bandın özelliklerine giriş |
Yüksek Tanımlama |
Görünür ışık, görüntü rengi, renk yok (varsayılan teslimat efekti) |
Kızılötesi 850nm |
Görünür ve 850nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Kızılötesi 940nm |
Görünür ve 940nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Dar bant 850nm |
Dalga boyu 820-880nm, görüntü tonu bozulur (daha siyah) |
Dar bant 940nm |
Dalga boyu 910-970nm, görüntü karanlık olur (siyah-beyaza yakın) |
Dar bant 980nm |
Dalga boyu 960-1000nm, görüntü tonu bozulur (daha koyu, siyah-beyaz) |
Dar bant 1064nm |
Dalga boyu 1040-1080nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1310nm |
Dalga boyu 1280-1335nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1450nm |
Dalga boyu 1420-1480nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1550nm |
Dalga boyu 1520-1580nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Yakın kızılötesi 700-1100nm |
Dalga boyu 700-1100nm, görüntü çarpık olur (Kısmen kırmızı) |
diğer bantlar |
405、520、540、580、730… |
Varsayılan HD filtre, lütfen diğer filtre bantları için bizimle iletişime geçin | |
imx586 48MP Ultra HD 8000x6000 Sensör 1/2 İnç USB Endüstriyel Kamera CMOS UVC Makine Görüşü, Tıbbi Ekipman İçin
2MP Otomatik Odaklamalı USB Kamera 0.003Lux Düşük Işık 1080P Dinamik Aralık 86dB HD Web Kamera Sürücüsüz
5MP Otomatik Odaklamalı Kamera MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps Yüksek Hızlı USB3.0 Kamera
4 MP H.265/H.264 HD POE Mini Güvenlik IP Kamerası