| M o del | 5600_8MP_IMX415 |
| Sensor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Tamaño do píxel | 1.45μmx1.45μm |
| RCN | 40dB |
| Hardware | Calidade técnica de 8 megapíxeles |
| Resolución máx. | 3840(H)X2160(V) |
| Formato de saída | MJPG/YUY2 |
| Resolución e taxa de cadros |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| Tensión | 5V |
| ELECTRICIDADE | 230mA |
| Iluminación mínima | 0.01Lux |
| Rango Dinámico | 72dB |
| Tempo de exposición | 35ms |
| Tipo de obturador | Obturador electrónico en rolda |
| Interface de Saída | USB2.0 |
| Acordo | Protocolo de comunicación UVC OTG |
| Temperatura de almacenamento | -20°C a 70°C |
| Temperatura de traballo | -10°C a 60°C |
| Campo visual da lente | Optional |
| Banda de onda | 400-650 nm (raio de luz) |
| Procesamento de imaxe | AWB, AEC, AGC |
| Solicitude do sistema operativo | Win XP/Vista/Win7/Win8 / Win10/ Win11 etc. Linux/MAC-OS/Android 4.0 ou superior |







Introdución á personalización da banda do filtro | |
Personalización da banda |
Introdución ás características da banda |
Alta definición |
Luz visible, cor da imaxe, sen cor (esta efecto por defecto no envío) |
Infravermello 850nm |
Pódense transmitir luz visible e infravermella de 850 nm, a imaxe ten cor, e a cor presentará unha desviación |
Infravermello 940nm |
Poden transmitirse luz visible e infravermella de 940 nm, a imaxe é coloreada, e o cor estará distorsionado |
Banda estreita 850nm |
Lonxitude de onda 820-880 nm, a imaxe presentará distorsión (máis escura) |
Banda estreita 940nm |
Lonxitude de onda 910-970 nm, a imaxe será escura (preto do branco e negro) |
Banda estreita 980nm |
Lonxitude de onda 960-1000 nm, a imaxe presentará distorsión (máis escura, en branco e negro) |
Banda estreita 1064nm |
Lonxitude de onda 1040-1080 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1310 nm |
Lonxitude de onda 1280-1335 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1450 nm |
Lonxitude de onda 1420-1480 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1550 nm |
Lonxitude de onda 1520-1580 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Infravermello próximo 700-1100 nm |
Lonxitude de onda 700-1100 nm, a imaxe estará distorsionada (parcialmente vermella) |
outras bandas |
405、520、540、580、730… |
Filtro HD predeterminado, para outras bandas de filtros contacte connosco | |
imx586 48MP Sensor Ultra HD 8000x6000 1/2 polegada Cámara industrial USB CMOS UVC para visión por máquina, equipos médicos
cámara USB de enfoque automático 2MP 0.003Lux de pouca luz 1080P rango dinámico 86dB cámara web HD sen controlador
cámara de enfoque automático 5MP MJPG&YUY2 1944P 25fps 1080P 60fps, cámara USB3.0 de alta velocidade
cámara IP de seguridade mini POE HD de 4 MP con compresión H.265/H.264