* Об'єктив: за вибором
* Матриця: CMOS 1/2.8 дюйма
* Формат виводу: MJPEG/YUY2
* Макс. роздільна здатність: 3840*2160
* Інтерфейс виведення: USB2.0
* Підтримка індивідуальних замовлень: OEM, ODM
Добре підходить для промислового огляду, розпізнавання обличчя, машинного зору,
Відеоконференція, Промислова автоматика, розпізнавання штучного інтелекту, медичне обладнання,
Сканування та розпізнавання, Банкомат, робот, автомобіль, дрон.... і так далі.
| Книга технічних характеристик продукту | |
| Модель | 3200_8MP_IMX415 |
| Датчик | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Розмір пікселів | 1.45μmx1.45μm |
| Максимальна роздільна здатність | 3840(H)X2160(V) |
| Формат виводу | MJPG/YUY2 |
| Роздільна здатність та частота кадрів |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| СНР | 40 дБ |
| Напруга | 5V |
| Електрика | 230 мА |
| Мінімальне освітлення | 0.01Lux |
| Динамічний діапазон | 72dB |
| Час експозиції | 35 мс |
| Тип ставен | Електронний послідовний затвор |
| Тип порту підключення | USB2.0 |
| Угода | Протокол зв'язку UVC OTG |
| Температура зберігання | -20°C до 70°C |
| Робоча температура | -10°C до 60°C |
| Кут огляду об'єктива | Додатково |
| Розмір плати | 32x32 мм |
| Хвильовий діапазон | 400-650 нм (промінь світла) |
| Обробка зображення | AWB, AEC, AGC |
| Вимоги до операційної системи | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 тощо Linux/MAC-OS/Android 4.0 або вище |






Введення користувальницької фільтрувальної смуги | |
Налаштування смуги |
Опис характеристик смуги |
Висока чіткість |
Видиме світло, кольорове зображення, без кольору (за замовчуванням при поставці) |
Інфрачервоне 850 нм |
Може передаватися видиме та інфрачервоне світло 850 нм, зображення кольорове, але колір буде спотворений |
Інфрачервоне 940нм |
Може передаватися видиме та інфрачервоне світло 940 нм, зображення кольорове, але колір буде спотворений |
Вузькосмуговий 850 нм |
Довжина хвилі 820-880 нм, зображення буде спотворене (більш чорне) |
Вузькосмуговий 940 нм |
Довжина хвилі 910-970 нм, зображення буде темним (майже чорно-біле) |
Вузькосмуговий 980 нм |
Довжина хвилі 960-1000 нм, зображення буде спотворене (темніше, чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1064 нм |
Довжина хвилі 1040-1080 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1310 нм |
Довжина хвилі 1280-1335 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1450 нм |
Довжина хвилі 1420-1480 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Вузькосмуговий 1550 нм |
Довжина хвилі 1520-1580 нм, зображення темніше (темніше, більш чорно-біле) |
Ближній інфрачервоний 700-1100 нм |
Довжина хвилі 700-1100 нм, зображення буде спотворене (частково червоне) |
інші смуги |
405、520、540、580、730… |
Фільтр HD за замовчуванням, якщо потрібні інші смугові фільтри, звертайтеся до нас | |
Камера IMX291 2MP USB з підтримкою зйомки в умовах слабкого освітлення 0,001Lux, HD 1080P, H.264, UVC, ширококутове об'єктивне скло, 30 кадрів/с, вихід H.264/MJPEG/YUY2
1,3 МП глобальна затворна USB3.0 камера 400 кадрів/с 200 кадрів/с, висока швидкість знімання, для системи візуального контролю якості
Об'єктив M12 2,5 мм F2,2 Фіксований фокус 1 Мп Кут огляду 90° Без дисторсії для формату зображення 1/4"
модуль USB-камери з автоматичним фокусуванням 2 Мп, низька освітленість 0,003 люкс, динамічний діапазон 1080P, 86 дБ, HD-веб-камера без драйверів