* Lens: isteğe bağlı
* Sensör: CMOS 1/2.8”
* Çıkış Formatı: MJPEG/YUY2
* Maks. Çözünürlük: 3840*2160
* Çıkış Arayüzü: USB2.0
* Özel Destek: OEM, ODM
Endüstriyel Denetim, Yüz Tanıma, Makine Görüşü için iyi kullanılır
Video Konferans, Endüstriyel Kontrol, AI Tanıma, Tıbbi Cihazlar,
Tarama Tanıma, ATM, Robot, Otomotiv, Drone.... ve benzerleri.
| Ürün teknik özellikleri kitabı | |
| Model | 3200_8MP_IMX415 |
| Sensör | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Piksel Boyutu | 1.45μmx1.45μm |
| Maksimum Çözünürlük | 3840(H)X2160(V) |
| Çıktı biçimi | Mjpg/yuy2 |
| Çözünürlük ve kare hızı |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Voltaj | 5V |
| ELEKTRİKLİK | 230mA |
| Min aydınlatma | 0.01Lux |
| Dinamik aralık | 72dB |
| Zaman Maruz Kalma | 35ms |
| Kapak tipi | Elektronik rulo panjur |
| Bağlantı Noktası Türü | USB2.0 |
| Anlaşma | UVC OTG iletişim protokolü |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C'den 70°C'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C'den 60°C'ye kadar |
| Lens fov | Opsiyonel |
| Tahta boyutu | 32x32mm |
| Dalga Bandı | 400-650nm (ışık hüzmesi) |
| Görüntü işleme | AWB, AEC, AGC |
| Işletim sistemi talebi | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 vb. Linux/MAC-OS /Android 4.0 veya üzeri |






Filtre bandı özelleştirme tanıtımı | |
Bandın özelleştirilmesi |
Bandın özelliklerine giriş |
Yüksek Tanımlama |
Görünür ışık, görüntü rengi, renk yok (varsayılan teslimat efekti) |
Kızılötesi 850nm |
Görünür ve 850nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Kızılötesi 940nm |
Görünür ve 940nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Dar bant 850nm |
Dalga boyu 820-880nm, görüntü tonu bozulur (daha siyah) |
Dar bant 940nm |
Dalga boyu 910-970nm, görüntü karanlık olur (siyah-beyaza yakın) |
Dar bant 980nm |
Dalga boyu 960-1000nm, görüntü tonu bozulur (daha koyu, siyah-beyaz) |
Dar bant 1064nm |
Dalga boyu 1040-1080nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1310nm |
Dalga boyu 1280-1335nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1450nm |
Dalga boyu 1420-1480nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1550nm |
Dalga boyu 1520-1580nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Yakın kızılötesi 700-1100nm |
Dalga boyu 700-1100nm, görüntü çarpık olur (Kısmen kırmızı) |
diğer bantlar |
405、520、540、580、730… |
Varsayılan HD filtre, lütfen diğer filtre bantları için bizimle iletişime geçin | |
IMX291 2MP USB Kamerası düşük ışıkta 0.001Lux, HD 1080P H.264 UVC Geniş Açılı Lens, 30fps, H.264/MJPEG/YUY2 Çıkışı
1.3MP Global Shutter USB3.0 Kamera 400fps 200fps Yüksek Kare Hızı Kalite Kontrol Görüş Sistemi İçin
M12 2.5mm F2.2 Sabit Odak Mercek 1MP 90° Görüş Açısı Distorsiyonsuz 1/4" Görüntü Formatı için
2 MP Otomatik Odaklamalı USB Kamera Modülü, 0,003 Lux Düşük Işık Seviyesi, 1080P Dinamik Aralık, 86 dB HD Web Kamerası, Sürücüye Gerek Yok