* Objektiv: volitelný
* Senzor: CMOS 1/2,8”
* Výstupní formát: MJPEG/YUY2
* Maximální rozlišení: 3840*2160
* Rozhraní výstupu: USB2.0
* Podpora vlastních verzí: OEM, ODM
Dobře použitelné pro průmyslovou kontrolu, rozpoznávání obličeje, strojové vidění,
Video konference, Průmyslová regulace, Umělá inteligence, Lékařské vybavení,
Skenovací rozpoznání, Bankomat, Robot, Auto, Dron.... a tak dále.
| Kniha specifikace produktu | |
| Model | 3200_8MP_IMX415 |
| Snímač | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Velikost pixelu | 1,45 μm x 1,45 μm |
| Maximální rozlišení | 3840(H)x2160(V) |
| Výstupní formát | MJPG/YUY2 |
| Rozlišení a snímková frekvence |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40 dB |
| Napětí | 5V |
| ELEKTŘINA | 230 mA |
| Minimální osvětlení | 0.01Lux |
| Dynamický rozsah | 72dB |
| Časové vystavení | 35 ms |
| Typ závoru | Elektronický valivý závěr |
| Typ připojovacího portu | USB2.0 |
| Dohoda | Komunikační protokol UVC OTG |
| Skladovací teplota | -20°C až 70°C |
| Pracovní teplota | -10°C do 60°C |
| Úhel záběru objektivu | Volitelné |
| Velikost desky | 32x32 mm |
| Vlnová pásma | 400–650 nm (paprsek světla) |
| Zpracování obrázků | AWB, AEC, AGC |
| Požadavek operačního systému | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 atd. Linux/MAC-OS /Android 4.0 nebo vyšší |






Úvod k přizpůsobení filtru pásma | |
Přizpůsobení pásma |
Úvod k vlastnostem pásma |
Vysoká definice |
Viditelné světlo, barevný obraz, bez barvy (výchozí nastavení dodávky) |
Infračervené 850 nm |
Lze přenášet viditelné i infračervené světlo 850 nm, obraz je barevný, ale barvy budou ovlivněny |
Infravioleta 940nm |
Lze přenášet viditelné i infračervené světlo 940 nm, obraz je barevný, ale barvy budou ovlivněny |
Úzké pásmo 850 nm |
Vlnová délka 820–880 nm, obraz bude ovlivněn (více černý) |
Úzké pásmo 940 nm |
Vlnová délka 910-970 nm, obraz bude tmavý (blízký černobílému) |
Úzkopásmový 980 nm |
Vlnová délka 960-1000 nm, obraz bude zabarvený (tmavší, černobílý) |
Úzkopásmový 1064 nm |
Vlnová délka 1040-1080 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1310 nm |
Vlnová délka 1280-1335 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1450 nm |
Vlnová délka 1420-1480 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Úzkopásmový 1550 nm |
Vlnová délka 1520-1580 nm, obraz tmavší (tmavší, více černobílý) |
Blízký infračervený 700-1100 nm |
Vlnová délka 700-1100 nm, obraz bude zkreslený (částečně červený) |
ostatní pásma |
405、520、540、580、730… |
Výchozí HD filtr, potřebujete-li jiná pásma filtrů, kontaktujte nás | |
IMX291 2MP USB kamera s nízkým osvětlením 0,001Lux HD 1080p H.264 UVC širokoúhlý objektiv, 30 snímek/s, výstup H.264/MJPEG/YUY2
1,3MP globální závěrka USB3.0 kamera 400 sním/s 200 sním/s, vysoká snímková frekvence pro systém kontroly kvality
M12 2,5 mm F2,2 pevné zaostření objektiv 1MP 90° zorné pole bez zkreslení pro formát obrazu 1/4"
2 MP modul USB kamery s automatickým zaostřením, nízká osvětlenost 0,003 lux, rozlišení 1080P, dynamický rozsah 86 dB, HD webová kamera bez nutnosti ovladačů