* עדשה: אופציונלית
* חיישן: CMOS 1/2.8"
* פורמט פלט: MJPEG/YUY2
* רזולוציה מקסימלית: 3840*2160
* ממשק פלט: USB2.0
* תמיכה בהתאמה אישית: OEM, ODM
שימוש נרחב בבדיקת תעשייה, זיהוי פנים, ראיית מכונה,
ועידה וידאו, בקרה תעשייתית, זיהוי בינה מלאכותית, ציוד רפואי,
זיהוי סריקה, ATM, רובוט, רכב אוטומטי, טיל... וכן הלאה.
| ספר מפרט המוצר | |
| דגם | 3200_8MP_IMX415 |
| חיישן | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| גודל פיקסל | 1.45μmx1.45μm |
| דقة מרבית | 3840(H)X2160(V) |
| פורמט הפלט | MJPG/YUY2 |
| דقة וקצב מסך |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40 דב |
| מתח | 5V |
| חשמלlectricity | 230mA |
| אילום מינימלי | 0.01Lux |
| טווח דינמי | 72dB |
| חשיפה בזמן | 35ms |
| סוג שטר | שטרט אלקטרוני גלול |
| סוג יציאת חיבור | USB2.0 |
| הסכם | פרוטוקול תקשורת UVC OTG |
| טמפרטורת אחסון | -20°C עד 70°C |
| טמפרטורת עבודה | -10°C עד 60°C |
| זווית שדה העדשה | אופציונלי |
| גודל הלוח | 32x32 מ"מ |
| פס תדר | 400-650 ננומטר (קרני אור) |
| עיבוד תמונה | AWB, AEC, AGC |
| בקשתבקשה של מערכת הפעלה | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 וכו' Linux/MAC-OS/Android 4.0 או גרסה חדשה יותר |






הקדמה להתאמה מותאמת של מסננים | |
התאמה מותאמת של פס |
הקדמה לתכונות פס |
הגדרה גבוהה |
אור נראה, צבע תמונה, ללא צבע (אפקט ברירת מחדל למשלוח) |
אינפרא אדום 850 ננומטר |
ניתן להעביר אור נראה ואינפרא אדום של 850 ננומטר, התמונה תהיה צבעונית, והצבע יטיה לכיוון מסוים |
אינפרא אדום 940 ננומטר |
ניתן להעביר אור נראה ואינפרא אדום של 940 ננומטר, התמונה תהיה צבעונית, והצבע יטיה לכיוון מסוים |
פס צר 850 ננומטר |
אורך גל 820-880 ננומטר, התמונה תהיה מוטה (יותר שחורה) |
פס צר 940 ננומטר |
אורך גל 910-970 ננומטר, התמונה תהיה כהה (קרובה לחסרת צבע) |
פס צר 980 ננומטר |
אורך גל 960-1000 ננומטר, התמונה תהיה מוטה (כהה יותר, חסרת צבע) |
פס צר 1064 ננומטר |
אורך גל 1040-1080 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1310 ננומטר |
אורך גל 1280-1335 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1450 ננומטר |
אורך גל 1420-1480 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
פס צר 1550 ננומטר |
אורך גל 1520-1580 ננומטר, תמונה כהה יותר (כהה יותר, יותר שחור-לבן) |
קרינה תת-אדומה קרובה 700-1100 ננומטר |
אורך גל 700-1100 ננומטר, התמונה תהיה מעוותת (אדום חלקי) |
פסים אחרים |
405、520、540、580、730… |
מסנן HD ברירת מחדל, יש צורך בפסי מסננים אחרים אנא צרו קשר איתנו | |
מצלמת USB IMX291 2MP, צילום בהארה נמוכה 0.001Lux, HD 1080P, H.264, UVC, עדשה זווית רחבה, 30fps, פלט H.264/MJPEG/YUY2
מצלמת USB3.0 שاتר גלובלי 1.3MP, 400fps 200fps, שיעור פריימים גבוה, למערכת חזותית לבקרת איכות
עדשת מיקוד קבוע M12 2.5 מ"מ F2.2 1MP שדהみיה 90° ללא עיוות לפורמט תמונה 1/4"
מודול מצלמה אוטומטית עם פוקוס אוטומטי של 2MP, ממשק USB, רמת תאורה נמוכה של 0.003 לוקס, וידאו באיכות HD ברזולוציה של 1080P, טווח דינמי של 86 דב, מצלמת ווב ללא צורך בדרייברים