* Gloine: roghnach
sensar: CMOS 1/2.8"
* Formáid Aschuir: MJPEG/YUY2
uasmhéad Résluas: 3840*2160
* Comhéadan Aschuir: USB2.0
* Tacaíocht Saincheaptha: OEM, ODM
Go maith úsáidte do thomhas uisciain, aitheantas aghaidhe, amharc inneallach,
Fón fhíse, Rialú Indistriúil, Aitheantú AI, Cur tréidlice le haghaidh Leighis,
Aitheantú Scaneála, ATM, Róbóit, Gluaisteán, Dronn... agus mar sin de.
| Leabhar sonrúchán an táirge | |
| Sampla | 3200_8MP_IMX415 |
| Sensor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Méid Píosa | 1.45μmx1.45μm |
| Max Taifeach | 3840(H)X2160(V) |
| Formát an Chuardaigh | MJPG/YUY2 |
| Réamhleagan & Méid Fhréimh |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Voltas | 5V |
| Léibhéal | 230mA |
| Ísliú is lú | 0.01Lux |
| Ngaireas dinimic | 72dB |
| Am nochtaithe | 35ms |
| Cineál rollaíochta | Doras Rolloca Leictreonach |
| Cineál Port Naiscthe | USB2.0 |
| Comhthéarmu | Uimhir chumarsáide UVC OTG |
| Teocht stórála | -20°C go 70°C |
| Teocht oibre | -10°C go 60°C |
| Fov Linnis | Roghnach |
| Méid an Bhorda | 32x32mm |
| Bandadh tonn | 400-650nm (beamh solais) |
| Próiseáil íomhá | AWB, AEC, AGC |
| Iarratas Córas Oibriúcháin | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 srl. Linux/MAC-OS /Android 4.0 nó níos airde |






Réamhrá ar shondasú bandais scagaire | |
Sondasú baindéin |
Réamhrá ar airíonna baindéin |
Tairiscint Ard |
Solas infhaighte, dath íomhá, gan dath (dath seachadta réamhshocraithe) |
Infra-dhearg 850nm |
Is féidir solas infhaighte agus infra-dhearg 850nm a tharchur, tá dath ar an íomhá, ach beidh an dath ar leithligh |
Inearann 940nm |
Is féidir solas infhaighte agus infra-dhearg 940nm a tharchur, tá dath ar an íomhá, ach beidh an dath ar leithligh |
Band caol 850nm |
Tonnfhaid 820-880nm, beidh an íomhá gar don dhuibhneacht (níos dubh) |
Band caol 940nm |
Tonnfhaid 910-970nm, beidh an íomhá dorcha (gar do dhubh agus bán) |
Band caol 980nm |
Tonnfhaid 960-1000nm, beidh an íomhá gar don dhuibhneacht (dorcha, dubh agus bán) |
Band caol 1064nm |
Tonnfhaid 1040-1080nm, íomhá níos dorcha (dorcha, níos dubha agus bán) |
Band caol 1310nm |
Tonnfhaid 1280-1335nm, íomhá níos dorcha (dorcha, níos dubha agus bán) |
Band caol 1450nm |
Fadghothla 1420-1480nm, íomhá dorcha (dorcha, níos bán agus dubha) |
Band caol 1550nm |
Fadghothla 1520-1580nm, íomhá dorcha (dorcha, níos bán agus dubha) |
Infra-dhearg gar 700-1100nm |
Fadghothla 700-1100nm, beidh an íomhá garbh (Dearbhán páirteach) |
bannaí eile |
405、520、540、580、730… |
Scagaire Réamhshocraithe HD, teastaíonn scagairí bannaí eile uainn, téigh i dteagmháil linn | |
Camerá IMX291 2MP USB ísghnéis 0.001Lux HD 1080P H.264 UVC Lins Leathan, 30fps, Aschurthóg H.264/MJPEG/YUY2
1.3MP Global Shutter USB3.0 Camera 400fps 200fps Ard-Luas do Chóras Amharc Córais Rialaithe Cáilíochta
M12 2.5mm F2.2 Lins Fócas Shealbhaithe 1MP 90° Fov Gan Dhorchuradh le haghaidh formáid íomhá 1/4"
modúl Camra USB le fócas uathoibríoch 2MP, 0.003Lux, an-ghloine, 1080P, raon dínamach 86dB, camra gréasáin HD, tiománaí saor in aisce