* Lente: opcional
* Sensor: CMOS 1/2.8”
* Formato de saída: MJPEG/YUY2
* Resolución máxima: 3840*2160
* Interface de saída: USB2.0
* Soporte personalizado: OEM, ODM
Moi utilizado para inspección industrial, recoñecemento facial, visión por ordenador,
Videoconferencia, Control industrial, recoñecemento AI, equipos médicos,
Recoñecemento por escaneo, ATM, robot, automóbil, dron.... etc.
| Libro de especificacións do produto | |
| Modelo | 3200_8MP_IMX415 |
| Sensor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Tamaño do píxel | 1.45μmx1.45μm |
| Resolución Máxima | 3840(H)X2160(V) |
| Formato de saída | MJPG/YUY2 |
| Resolución e taxa de cadros |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| RCN | 40dB |
| Tensión | 5V |
| ELECTRICIDADE | 230mA |
| Iluminación mínima | 0.01Lux |
| Rango Dinámico | 72dB |
| Tempo de exposición | 35ms |
| Tipo de obturador | Obturador electrónico en rolda |
| Tipo de porta de conexión | USB2.0 |
| Acordo | Protocolo de comunicación UVC OTG |
| Temperatura de almacenamento | -20°C a 70°C |
| Temperatura de traballo | -10°C a 60°C |
| Campo visual da lente | Optional |
| Tamaño da placa | 32x32 mm |
| Banda de onda | 400-650 nm (raio de luz) |
| Procesamento de imaxe | AWB, AEC, AGC |
| Solicitude do sistema operativo | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 etc. Linux/MAC-OS/Android 4.0 ou superior |






Introdución á personalización da banda do filtro | |
Personalización da banda |
Introdución ás características da banda |
Alta definición |
Luz visible, cor da imaxe, sen cor (esta efecto por defecto no envío) |
Infravermello 850nm |
Pódense transmitir luz visible e infravermella de 850 nm, a imaxe ten cor, e a cor presentará unha desviación |
Infravermello 940nm |
Poden transmitirse luz visible e infravermella de 940 nm, a imaxe é coloreada, e o cor estará distorsionado |
Banda estreita 850nm |
Lonxitude de onda 820-880 nm, a imaxe presentará distorsión (máis escura) |
Banda estreita 940nm |
Lonxitude de onda 910-970 nm, a imaxe será escura (preto do branco e negro) |
Banda estreita 980nm |
Lonxitude de onda 960-1000 nm, a imaxe presentará distorsión (máis escura, en branco e negro) |
Banda estreita 1064nm |
Lonxitude de onda 1040-1080 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1310 nm |
Lonxitude de onda 1280-1335 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1450 nm |
Lonxitude de onda 1420-1480 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Banda estreita 1550 nm |
Lonxitude de onda 1520-1580 nm, imaxe máis escura (máis escura, máis en branco e negro) |
Infravermello próximo 700-1100 nm |
Lonxitude de onda 700-1100 nm, a imaxe estará distorsionada (parcialmente vermella) |
outras bandas |
405、520、540、580、730… |
Filtro HD predeterminado, para outras bandas de filtros contacte connosco | |
Cámara USB IMX291 2MP baixa iluminación 0,001Lux HD 1080P H.264 UVC lente angular ampla, 30fps, saída H.264/MJPEG/YUY2
cámara USB3.0 con obturador global 1.3MP 400fps 200fps de alta taxa de fotogramas para sistema de visión de control de calidade
Lente de enfoque fixo M12 2.5mm F2.2 1MP 90° Fov sen ditorción para formato de imaxe 1/4"
módulo de cámara USB con enfoque automático de 2 MP, 0,003 lux, baixa iluminación, rango dinámico 1080P, 86 dB, cámara web HD sen controlador