* لنز: اختیاری
*سنسور: CMOS 1/2.8” سونی imx415
*وضوح ماکسیمم: 3840X2160
*فرمت خروجی: YUY2 / MJPEG
* رابط خروجی: رابط USB2.0 با سرعت بالا
* اندازه برد: 32x32 میلیمتر (اختیاری 38x38 میلیمتر)
* پشتیبانی از سفارشیسازی: OEM، ODM
*UVC برای استفاده در ویندوز\اندروید\لینوکس\مک OS
کاربرد خوبی در بازرسی صنعتی، تشخیص چهره، بینایی ماشین دارد،
کنفرانس ویدیویی، کنترل صنعتی، تشخیص هوش مصنوعی، تجهیزات پزشکی،
تشخیص اسکن، دستگاه خودپرداز، ربات، خودرو، پهپاد.... و غیره.

| کتاب مشخصات محصول | |
| مدل | PCBA_8MP_IMX415 |
| حساسکننده | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| اندازه پیکسل | 1.45μmx1.45μm |
| تجهیزات | درجه فنی 8 مگاپیکسل |
| حداکثر رزولوشن | 3840(H)X2160(V) |
| فرمت خروجی | MJPG/YUY2 |
| 解像度 و نرخ فریم |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40دبی |
| ولتاژ | 5V |
| برق | 230mA |
| نورپردازی حداقل | 0.01Lux |
| دامنه پویا | 72dB |
| زمان عکاسی | 35 میلیثانیه |
| نوع شاتر | شاتر الکترونیکی رولینگ |
| نوع پورت اتصال | USB2.0 |
| قرارداد | پروتکل ارتباطی UVC OTG |
| دماي ذخیره سازی | -20°C تا 70°C |
| دمای کاری | -10°C تا 60°C |
| زاویه دید عدسی | اختیاری |
| اندازه بورد | 32x32 میلیمتر (در حالت اختیاری 38x38 میلیمتر) |
| باند موج | 400-650nm (پرتو نور) |
| پردازش تصویر | AWB، AEC، AGC |
| درخواست سیستم عامل | ویندوز XP/ویندوز 7/ویندوز 8/ویندوز 10/ویندوز 11 و غیره لینوکس/مک-اواس /آندروید 4.0 یا بالاتر |






معرفی سفارشیسازی باند فیلتر | |
سفارشیسازی باند |
معرفی ویژگیهای باند |
تعریف بالا |
نور مرئی، رنگ تصویر، بدون رنگ (حالت پیشفرض تحویل) |
مادون قرمز 850nm |
نور مرئی و مادون قرمز 850nm قابل عبور است، تصویر رنگی است و رنگ کمی انحراف دارد |
فراقرنطه 940nm |
نور مرئی و مادون قرمز 940nm قابل عبور است، تصویر رنگی است و رنگ کمی انحراف دارد |
باند نارو ۸۵۰ نانومتر |
طول موج ۸۲۰ تا ۸۸۰ نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (تیرهتر) |
باند نارو ۹۴۰ نانومتر |
طول موج ۹۱۰ تا ۹۷۰ نانومتر، تصویر تیره خواهد بود (نزدیک به سیاه و سفید) |
باند نارو ۹۸۰ نانومتر |
طول موج ۹۶۰ تا ۱۰۰۰ نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (تیرهتر، سیاه و سفید) |
باند نارو ۱۰۶۴ نانومتر |
طول موج ۱۰۴۰ تا ۱۰۸۰ نانومتر، تصویر تیرهتر خواهد بود (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند نارو ۱۳۱۰ نانومتر |
طول موج ۱۲۸۰ تا ۱۳۳۵ نانومتر، تصویر تیرهتر خواهد بود (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند باریک 1450 نانومتر |
طول موج 1420-1480 نانومتر، تصویر تیرهتر (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
باند باریک 1550 نانومتر |
طول موج 1520-1580 نانومتر، تصویر تیرهتر (تیرهتر، سیاه و سفید بیشتر) |
مادون قرمز نزدیک 700-1100 نانومتر |
طول موج 700-1100 نانومتر، تصویر دچار انحراف خواهد شد (قرمز جزئی) |
سایر باندها |
405、520、540、580、730… |
فیلتر HD پیشفرض، در صورت نیاز به سایر باندهای فیلتر با ما تماس بگیرید | |
دوربین USB با سرعت بالا imx385 با کیفیت 1080P و 60 فریم بر ثانیه، سنسور CMOS 1/2 اینچ، برای تشخیص بینایی صنعتی
عدسی ثابت فوکوس M12 با فاصله کانونی 1.8 میلیمتر و دیافراگم F2.4، 2 مگاپیکسل، زاویه دید 110° بدون اعوجاج برای فرمت تصویر 1/4"
عدسی صنعتی M12 با فاصله کانونی 5mm و دیافراگم F3.5 با زاویه دید 65 درجه، 12 مگاپیکسلی بدون تشوه، مناسب فرمت تصویری 1/2.3 اینچ
ماژول دوربین USB با فوکوس خودکار ۲ مگاپیکسلی، دوربین وب HD با قابلیت کار در نور بسیار کم (۰٫۰۰۳ لوکس)، رزولوشن ۱۰۸۰p، دامنه پویایی ۸۶ دسیبل و بدون نیاز به درایور