* Lens: İsteğe bağlı
* Sensör: CMOS 1/2.8” sony imx415
* Maksimum Çözünürlük: 3840X2160
* Çıkış Formatı: YUY2 / MJPEG
* Çıkış Arayüzü: Yüksek hızlı USB2.0 arayüzü
* Kart Boyutu: 32x32mm (isteğe bağlı 38x38mm)
* Özel Destek: OEM, ODM
*Windows\Android\Linux\Mac OS sistemlerinde kullanım için UVC
Endüstriyel Denetim, Yüz Tanıma, Makine Görüşü için iyi kullanılır
Video Konferans, Endüstriyel Kontrol, AI Tanıma, Tıbbi Cihazlar,
Tarama Tanıma, ATM, Robot, Otomotiv, Drone.... ve benzerleri.

| Ürün teknik özellikleri kitabı | |
| Model | PCBA_8MP_IMX415 |
| Sensör | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Piksel Boyutu | 1.45μmx1.45μm |
| Donanım | Teknik sınıf 8 Megapiksel |
| Maks. Çözünürlük | 3840(H)X2160(V) |
| Çıktı biçimi | Mjpg/yuy2 |
| Çözünürlük ve kare hızı |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Voltaj | 5V |
| ELEKTRİKLİK | 230mA |
| Min aydınlatma | 0.01Lux |
| Dinamik aralık | 72dB |
| Zaman Maruz Kalma | 35ms |
| Kapak tipi | Elektronik rulo panjur |
| Bağlantı Noktası Türü | USB2.0 |
| Anlaşma | UVC OTG iletişim protokolü |
| Depolama Sıcaklığı | -20°C'den 70°C'ye kadar |
| Çalışma Sıcaklığı | -10°C'den 60°C'ye kadar |
| Lens fov | Opsiyonel |
| Tahta boyutu | 32x32mm (isteğe bağlı 38x38mm) |
| Dalga Bandı | 400-650nm (ışık hüzmesi) |
| Görüntü işleme | AWB, AEC, AGC |
| Işletim sistemi talebi | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 vb. Linux/MAC-OS /Android 4.0 veya üzeri |






Filtre bandı özelleştirme tanıtımı | |
Bandın özelleştirilmesi |
Bandın özelliklerine giriş |
Yüksek Tanımlama |
Görünür ışık, görüntü rengi, renk yok (varsayılan teslimat efekti) |
Kızılötesi 850nm |
Görünür ve 850nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Kızılötesi 940nm |
Görünür ve 940nm kızılötesi ışık geçirilebilir, görüntü renklidir ve renk tonu bozulur |
Dar bant 850nm |
Dalga boyu 820-880nm, görüntü tonu bozulur (daha siyah) |
Dar bant 940nm |
Dalga boyu 910-970nm, görüntü karanlık olur (siyah-beyaza yakın) |
Dar bant 980nm |
Dalga boyu 960-1000nm, görüntü tonu bozulur (daha koyu, siyah-beyaz) |
Dar bant 1064nm |
Dalga boyu 1040-1080nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1310nm |
Dalga boyu 1280-1335nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1450nm |
Dalga boyu 1420-1480nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Dar bant 1550nm |
Dalga boyu 1520-1580nm, görüntü daha koyu (daha koyu, daha siyah beyaz) |
Yakın kızılötesi 700-1100nm |
Dalga boyu 700-1100nm, görüntü çarpık olur (Kısmen kırmızı) |
diğer bantlar |
405、520、540、580、730… |
Varsayılan HD filtre, lütfen diğer filtre bantları için bizimle iletişime geçin | |
imx385 1080P Yüksek Hızlı 60fps USB Kamera CMOS 1/2 inç Sensör Endüstriyel görüntü tespiti için
M12 1.8mm F2.4 Sabit Odak Mercek 2MP 110° Görüş Açısı Mikrodistorsiyon 1/4" Görüntü Formatı için
M12 5mm F3.5 65 derece Görüş Açısı 12MP Endüstriyel Lens, 1/2.3" Görüntü Formatı için Bozulmasız
2 MP Otomatik Odaklamalı USB Kamera Modülü, 0,003 Lux Düşük Işık Seviyesi, 1080P Dinamik Aralık, 86 dB HD Web Kamerası, Sürücüye Gerek Yok