* Kanta: Pilihan
*Sensor: CMOS 1/2.8” sony imx415
*Resolusi Maksimum: 3840X2160
*Format Output: YUY2 / MJPEG
*Antara Muka Output: Antara muka USB2.0 kelajuan tinggi
*Saiz Papan: 32x32mm (pilihan 38x38mm)
* Sokongan Tersuai: OEM, ODM
*UVC untuk digunakan dalam Windows\Android\Linux\Mac OS
Biasa digunakan untuk Pemeriksaan Industri, Pengenalan Muka, Penglihatan Mesin,
Persidangan Video, Kawalan Perindustrian, Pengenalan AI, Peralatan Perubatan,
Pengenalan Imbasan, ATM, Robot, Auto, Drone.... dan sebagainya.

| Buku spesifikasi produk | |
| Model | PCBA_8MP_IMX415 |
| Penjana Imej | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Saiz Pixel | 1.45μmx1.45μm |
| Perkakasan | Gred teknikal 8 Megapiksel |
| Resolusi Maks. | 3840(H)X2160(V) |
| Format output | MJPG/YUY2 |
| Resolusi & Kadar Bingkai |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Voltan | 5V |
| ELEKTRIK | 230mA |
| Min pencahayaan | 0.01Lux |
| Julat dinamik | 72dB |
| Paparan Masa | 35ms |
| Jenis kamera | Penutup bergelombang elektronik |
| Jenis Port Penyambungan | USB2.0 |
| Perjanjian | Protokol komunikasi UVC OTG |
| Suhu penyimpanan | -20°C hingga 70°C |
| Suhu Operasi | -10°C hingga 60°C |
| Lensa fov | Pilihan |
| Saiz papan | 32x32mm (pilihan 38x38mm) |
| Jalur gelombang | 400-650nm(sinar cahaya) |
| Pemprosesan imej | AWB, AEC, AGC |
| Permintaan sistem operasi | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 dll. Linux/MAC-OS /Android 4.0 atau ke atas |






Perkenalan penyesuaian jalur penapis | |
Penyesuaian jalur |
Pengenalan ciri jalur |
Takrifan Tinggi |
Cahaya kelihatan, warna imej, tiada warna (penghantaran lalai kesan ini) |
Inframerah 850nm |
Cahaya kelihatan dan inframerah 850nm boleh ditransmisikan, imej berwarna, dan warna akan bercampur |
Inframerah 940nm |
Cahaya kelihatan dan inframerah 940nm boleh ditransmisikan, imej berwarna, dan warna akan bercampur |
Jalur sempit 850nm |
Panjang gelombang 820-880nm, imej akan bercampur (lebih gelap) |
Jalur sempit 940nm |
Panjang gelombang 910-970nm, imej akan gelap (hampir hitam dan putih) |
Jalur sempit 980nm |
Panjang gelombang 960-1000nm, imej akan menjadi berat sebelah (lebih gelap, hitam putih) |
Jalur sempit 1064nm |
Panjang gelombang 1040-1080nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1310nm |
Panjang gelombang 1280-1335nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1450nm |
Panjang gelombang 1420-1480nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Jalur sempit 1550nm |
Panjang gelombang 1520-1580nm, imej lebih gelap (lebih gelap, lebih hitam putih) |
Inframerah dekat 700-1100nm |
Panjang gelombang 700-1100nm, imej akan menjadi condong (Merah separa) |
jalur lain |
405、520、540、580、730… |
Penapis HD lalai, jika memerlukan penapis jalur lain sila hubungi kami | |
kamera USB imx385 1080P Kelajuan Tinggi 60fps CMOS Sensor 1/2 inci untuk pengesanan penglihatan industri
Kanta Fokus Tetap M12 1.8mm F2.4 2MP 110° Fov Mikropenghanyiran untuk Format Imej 1/4"
Kanta Industri M12 5mm F3.5 65 darjah FOV 12MP Tanpa Distorsi untuk Format Imej 1/2.3"
modul Kamera USB Fokus Automatik 2MP, Kamera Web HD dengan Julat Dinamik 1080P dan Kepekaan Cahaya Rendah 0.003Lux, 86dB, Pemandu Percuma