* Objektiv: Opcionalno
*Senzor: CMOS 1/2.8 Sony imx415
* Maksimalna rezolucija: 3840X2160
*Izlazni format: YUY2 / MJPEG
*Mini osvjetljenje: 0,01 Lux
*Izlazno sučelje: USB 2.0 sučelje visoke brzine
*UVC za korištenje u Windows\Android\Linux\Mac OS
Dobro se koristi za industrijsku inspekciju, prepoznavanje lica, mašinsko viđenje, video konferencije,
Industrijska kontrola, AI prepoznavanje, medicinska oprema, prepoznavanje skeniranja,
ATM, Robot, Auto, Drone... i tako dalje.
| Knjiga tehničkih specifikacija proizvoda | |
| Model | PCBA_8MP_IMX415 |
| Senzor | CMOS 1/2.8" SONY IMX415 |
| Veličina piksela | 1.45μmx1.45μm |
| Hardver | U skladu s člankom 4. stavkom 2. |
| Maksimalna razlučivost | 3840(H)X2160(V) |
| Format izlaza | MJPG/YUY2 |
| Rezolucija i brzina okvira |
3840X2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592X1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920X1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640X480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Napon | 5V |
| ELEKTRIČNOST | 230mA |
| Minimalno osvjetljenje | 0.01Lux |
| Dinamički opseg | 72dB |
| Vrijeme izlaganja | 35 ms |
| Vrsta zatvarača | Elektronički klizni zatvarač |
| Vrsta priključka za spajanje | USB2.0 |
| Ugovor | UVC OTG komunikacijski protokol |
| Temperatura skladištenja | -20°C do 70°C |
| Radna temperatura | -10°C do 60°C |
| Leća FOV | Opcionalno |
| Valni opseg | 400-650 nm (zraka svjetlosti) |
| Obrada slike | AWB, AEC, AGC |
| Zahtjev operativnog sustava | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 itd. Linux/MAC-OS/Android 4.0 ili noviji |





Uvod u prilagođavanje filter trake | |
Prilagođavanje trake |
Uvod u karakteristike trake |
Visoka definicija |
Vidljiva svjetlost, boja slike, bez boje (standardni učinak isporuke) |
Infracrveni 850nm |
Vidljiva i infracrvena svjetlost od 850nm mogu se prenositi, slika je u boji, a boje će biti pomaknute |
Infracrveno 940nm |
Vidljiva i infracrvena svjetlost od 940nm mogu se prenositi, slika je u boji, a boje će biti pomaknute |
Uski opseg 850nm |
Valna duljina 820-880nm, slika će biti pomaknuta (tamnija, crna) |
Uski opseg 940nm |
Valna duljina 910-970nm, slika će biti tamna (blizu crno-bijele) |
Uski opseg 980nm |
Valna duljina 960-1000nm, slika će biti pomaknuta (tamnija, crno-bijela) |
Uski opseg 1064nm |
Valna duljina 1040-1080 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1310 nm |
Valna duljina 1280-1335 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1450 nm |
Valna duljina 1420-1480 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Uski pojas 1550 nm |
Valna duljina 1520-1580 nm, slika tamnija (tamnija, više crno-bijela) |
Bliska infracrvena 700-1100 nm |
Valna duljina 700-1100 nm, slika će biti iskrivljena (djelomično crvena) |
ostali pojasevi |
405、520、540、580、730… |
Standardni HD filter, za druge opsege filtera nas kontaktirajte | |
2MP 0.003Lux Starlight Night Vision USB kamera 1080P WDR Mini Webcam za prepoznavanje lica, industrijska kontrola
IMX317 8MP UHD 4K USB modul kamere 3840*2160 30FPS bez vođenja za prepoznavanje lica
SC2310 1080P 60fps Web kamera bez distorzije objektiv bez upravljačkog programa 2MP USB kamera modul za PC
M12 1.1mm F2.2 fiksni fokusni objektiv 5MP 190° FOV za 1/3" Format slike