* Lēca: Pēc izvēles
* Sensors: CMOS 1/2,8” sony imx415
* Maksimālā izšķirtspēja: 3840X2160
* Izvades formāts: YUY2 / MJPEG
* Minimālā apgaismojuma līmenis: 0,01 ūksla
* Izvades interfeiss: Augstas ātrdarbības USB 2.0 interfeiss
*UVC lietošanai Windows\Android\Linux\Mac OS
Lieliski piemērots rūpnieciskai pārbaudei, sejas atpazīšanai, mašīnvīzijai, video konferencēm,
Rūpniecības vadībai, AI atpazīšanai, medicīniskajai aprīkojumam, skenēšanas atpazīšanai,
Bankomāts, robots, auto, drons.... un tā tālāk.
| Produkta specifikāciju grāmata | |
| Modelis | PCBA_8MP_IMX415 |
| Sensors | CMOS 1/2,8" SONY IMX415 |
| Pixela izmērs | 1,45μmx1,45μm |
| Drošības aprīkojums | Tehniskais klājs 8 megapikseļi |
| Maksimālā atšķirības spēja | 3840(H)x2160(V) |
| Izvades formāts | MJPG/YUY2 |
| Rezolūcija un kadru frekvence |
3840x2160 MJPEG@30fps YUY2@2fps 2592x1944 MJPEG@30fps YUY2@3fps 1920x1080 MJPEG@30fps YUY2@5fps 1280x720 MJPG@30fps YUY2@10fps 640x480 MJPEG@30fps YUY2@30fps |
| SNR | 40dB |
| Spriegums | 5V |
| ELEKTRĪBA | 230mA |
| Minimālā apgaismojuma līmenis | 0,01 Lk |
| Dinamiskais diapazons | 72dB |
| Laika ekspozīcija | 35 ms |
| Aizvēršanas veids | Elektroniskais ripojošais aizvērējs |
| Savienojuma tips | USB2.0 |
| Līgums | UVC OTG sakaru protokols |
| Uzglabāšanas temperatūra | -20°C līdz 70°C |
| Darba temperatūra | -10°C līdz 60°C |
| Objektīva redzeslauks | Papildus |
| Viļņu diapazons | 400–650 nm (gaismas stars) |
| Attēla apstrāde | AWB, AEC, AGC |
| Operētājsistēmas prasības | Win XP/Win7/Win8 / Win10/ Win11 utt. Linux/MAC-OS/Android 4.0 vai jaunāka versija |





Filtra joslas pielāgošanas ievads | |
Joslas pielāgošana |
Lentes raksturojuma ievads |
Augsta izšķirtspēja |
Redzamais gaisma, attēla krāsa, bez krāsas (piegādes noklusējuma efekts) |
Infrasarkanā gaisma 850 nm |
Var pārnest redzamo un infrasarkano gaismu 850 nm, attēls ir krāsains, taču krāsas tiks novirzītas |
Infrasarkanā gaisma 940 nm |
Var pārnest redzamo un infrasarkano gaismu 940 nm, attēls ir krāsains, taču krāsas tiks novirzītas |
Šaurlentes 850 nm |
Viļņa garums 820-880 nm, attēls būs novirzīts (tumšāks) |
Šaurlentes 940 nm |
Viļņa garums 910-970 nm, attēls būs tumšs (tuvs melnbaltam) |
Šaurslānis 980 nm |
Viļņa garums 960-1000 nm, attēls būs novirzīts (tumšāks, melnbaltāks) |
Šaurslānis 1064 nm |
Viļņa garums 1040-1080 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1310 nm |
Viļņa garums 1280-1335 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1450 nm |
Viļņa garums 1420-1480 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltāks) |
Šaurslānis 1550 nm |
Viļņa garums 1520-1580 nm, attēls tumšāks (tumšāks, vairāk melnbaltā tonī) |
Tuva infrasarkanā gaisma 700-1100 nm |
Viļņa garums 700-1100 nm, attēls būs izkropļots (daļēji sarkans) |
citas joslas |
405、520、540、580、730… |
Noklusējuma HD filtrs, ja nepieciešamas citas filtru joslas, lūdzu, sazinieties ar mums | |
2MP 0,003 Lux zvaigžņu gaisma nakts redzamība USB kamera 1080P WDR mazā tīmekļkamera sejas atpazīšanai, rūpnieļu kontrolei
IMX317 8MP UHD 4K USB kamermodulis 3840*2160 30FPS bez draiveriem sejas atpazīšanai
SC2310 1080P 60 kps tīmekļa kamera bez izkropļojumiem, lēca, bez vadu draivera 2MP USB kamermodulis datoram
M12 1,1 mm F2,2 fiksēta fokusa objektīvs 5MP 190° redzes lauks priekš 1/3" attēla formāta